DARMOWE 20 PLN I BONUS 400 PLN FORTUNA
Fortuna
Specjalnie dla użytkowników naszego forum, bukmacher Fortuna daje darmowe 20 złotych do wykorzystania na pierwszy kupon w zakładach bukmacherskich. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu o wartości 400 złotych. Pamiętaj aby użyć kodu SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów!
20 PLN ZA DARMO I BONUS 1000 PLN W LV BET
LV BET
LV BET zakłady bukmacherskie daje dla nowych graczy darmowe 20 PLN na rozpoczęcie gry w zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z bonusu o wartość 1000 PLN. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN uprawniającego do odbioru bonusów.
20 PLN I BONUS 500 PLN W TOTOLOTKU
Totolotek
Bukmacher Totolotek na start daje dla nowych graczy całkowicie za darmo 20 złotych do wykorzystania na pierwszy dowolnie wybrany zakład. Ponadto można skorzystać też z bonusu powitalnego do 500 złotych. Przy rejestracji podaj kod promocyjny SPORTLIVE20PLN i już teraz skorzystaj z oferty!
Wysłany: J&S Cup
Moderator

Dyskusje nt. J&S Cup w Warszawie

Wysłany:
VIP

Radwańska wygrała 7:5 i 6:1 kilka minut temu huraa. Niestety będzie jedyną polską reprezentantką :/

Bo najlepszy w świecie jest nasz gorzowski AZS!!!!
Dumni po zwycięztwie wiernni po porażce.
Gość zapraszamy do udzielania się na forum

Wysłany:
Moderator

Ula miała już piłkę meczową i to nawet 3... szkoda... a Aga wcale nie grała najlepiej, szczególnie w pierwszym secie, bo było już 5-2 dla niej, co nie napawa nas optymizmem przed kolejną rundą

Wysłany:
VIP

no ale jakie warunki pogodowe !! no ale jeszcze napisze coś o samym turnieju. Jego ranga jest dosyc wyoka zalicza się do turniejów tier 2 turniejów tego typu jest jeszcze tylko 16 a wyżej rangą stoji 10 zawodów typu tier 1 turniej masters i 4 turnieje wielkoszlemowe

Wysłany:
Moderator

Większość zawodniczek z czołówki jest :) Było przecież parę stopni powyżej zera, i Venus Wiliams przeniosła swój mecz, bo za zimno :)

Wysłany:
VIP

podczas meczu Radwańskiej podobno spadłśnieg/....

Wysłany:
Moderator

Ja widziałem tylko deszcz, ale mogłem oglądnąć tylko 1. seta... rzadko mamy okazję oglądać tenisistki grające w dresach... :D

Wysłany:
Moderator

No i cóż... Radwańska poległa już w 2 rundzie... szkoda strasznie...

Wysłany:
Zawodnik drużyny

Ale co się dziwić dziewczyna w piątek maturę zdaje i myśle, że matura troche jest ważniejsza od turnieju. A ona go wygra jeśli bedzie robiła postepy to ejstem pewny, że go napewno kiedyś wygra.

Wysłany:
VIP

Za chwile rozpocznie sie mecz henin. Mam nadzieje że przegra, bo wtedy dużo osób straci pkt w typerze a ja postawie na zeszłoroczną zwycięszczynie :D

Wysłany:
Moderator

Heh, nie udało Ci się... mecz był spacerkiem na Henin :D

Wysłany:
VIP

niestety ;/ ale może chociaż Kim odpadnie. CHciałem zobaczyć troche dobrego tenisa na jej meczu i ją troche poznać i jej forma na J&S Cup. Niestety nie udało sie. Wygrała bo niemka popełniła pełno błędów. Patrząc na to co awodniczki pokazały faworytką byłąby Venus, ale cóż musz się jeszcze zastanowić p.s już tylko godzina do końca typowania, kim pospierz sie z przegrywaniem :D

[ Dodano: 2007-05-06, 22:17 ]
finał przełożony na poniedziałekk oto info z oficjalnego seriwsu J&S cup www.jandscup.pl

CytatCzasem – raz na kilka lat – finał wygrywa... pogoda. Ostatnio w WTA Tour zdarzyło się to w 2000 roku w Scottsdale, gdzie Martina Hingis i Lindsay Davenport nawet w poniedziałek nie mogły wyjść na kort, bo deszcz nie chciał przestać padać. Jeszcze większego pecha do pogody mieli dwa lata wcześniej organizatorzy i kibice turnieju w Birmingham. Tam nie odbyły się nawet półfinały!

Co wtedy? Proste rachunki – w Scottsdale Hingis i Davenport po równo podzieliły się punktami i pieniędzmi. W Birmingham w podziale wzięły udział Steffi Graf, Nathalie Tauziat, Jelena Lichowcewa i Yayuk Basuki.
Finał zostanie rozegrany jutro o godzinie 11:00

Wysłany:
Nowy

i kto wygrał

może mi ktos odp.plissssssss

Wysłany:
VIP

Ty nie wiesz ?? Oczywiście że Justine Henin (jak usłyszałem [żastin enę] to myślałem że to francuska

Wysłany:
Moderator

Wygrała Żastił enę ahdę :D

[]

Copyright © 2018 ForumSportowe.net

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis forumsportowe.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK