DARMOWE 20 PLN I BONUS 400 PLN FORTUNA
Fortuna
Specjalnie dla użytkowników naszego forum, bukmacher Fortuna daje darmowe 20 złotych do wykorzystania na pierwszy kupon w zakładach bukmacherskich. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu o wartości 400 złotych. Pamiętaj aby użyć kodu SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów!
20 PLN ZA DARMO I BONUS 1000 PLN W LV BET
LV BET
LV BET zakłady bukmacherskie daje dla nowych graczy darmowe 20 PLN na rozpoczęcie gry w zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z bonusu o wartość 1000 PLN. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN uprawniającego do odbioru bonusów.
20 PLN I BONUS 500 PLN W TOTOLOTKU
Totolotek
Bukmacher Totolotek na start daje dla nowych graczy całkowicie za darmo 20 złotych do wykorzystania na pierwszy dowolnie wybrany zakład. Ponadto można skorzystać też z bonusu powitalnego do 500 złotych. Przy rejestracji podaj kod promocyjny SPORTLIVE20PLN i już teraz skorzystaj z oferty!
Wysłany: Mistrzostwa Świata w Szwecji Cytuj
Nowy

Łamacz serc

Jak wiemy, tydzień temu zakończyły się Mistrzostwa Świata w Szwecji. Nasi piłkarze zajęli tym razem 8. miejsce, nie dające kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich, co było ich celem. Wiemy także, że żadem z naszych szczypiornistów nie zasłużył na miejsce w jedenastce Mistrzostw.

Poniżej zamieszczam terminarz Mistrzostw:

Grupa A (Kristianstad, Lund) [edytuj]
Zespół M Z R P G + G - +/- Pkt
Francja Francja 5 4 1 0 159 106 53 9
Hiszpania Hiszpania 5 4 1 0 139 110 29 9
Niemcy Niemcy 5 3 0 2 151 125 26 6
Tunezja Tunezja 5 1 0 4 114 137 -10 2
Egipt Egipt 5 1 0 4 115 139 -14 2
Bahrajn Bahrajn 5 1 0 4 105 166 -61 2
3.
14 stycznia 2011
18:00

Francja
32:19

Tunezja
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Per Olesen, Lars Ejby Pedersen Dania
Widzów: 2500
Karabatić 6 Gol
4×Kara 1×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
15:9
raport 6 Gol Megannem
7×Kara 2×Cautioned 1×Czerwona kartka
5.
14 stycznia 2011
18:15

Niemcy
30:25

Egipt
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Václav Horáček, Jiří Novotný Czechy
Widzów: 1410
Gensheimer 9 Gol
2×Kara 4×Cautioned I połowa:
15:12
raport 6 Gol El Ahmar
2×Kara 3×Cautioned
8.
14 stycznia 2011
20:15

Hiszpania
33:22

Bahrajn
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Jesus Nilson Aires Menezes, Rogério Aparecido Pinto Brazylia
Garabaya, Parrondo, Juanín García 4 Gol
3×Kara 2×Cautioned I połowa:
16:8
raport 5 Gol Madan
7×Kara 3×Cautioned
19.
16 stycznia 2011
16:15

Bahrajn
18:38

Niemcy
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Carlos María Marina, Darío Leonel Minore Argentyna
Madan, Al Sayyad 4 Gol
5×Kara 2×Cautioned I połowa:
9:20
raport 9 Gol Kaufmann
3×Kara 3×Cautioned
20.
16 stycznia 2011
17:30

Tunezja
18:21

Hiszpania
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Nenad Krstič, Peter Ljubič Słowenia
Widzów: 1820
Megannem, Tej 4 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
7:9
raport 5 Gol A.Entrerríos
3×Kara 3×Cautioned
22.
16 stycznia 2011
18:45

Egipt
19:28

Francja
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Kenneth Abrahamsen, Arne Kristiansen Norwegia
El Ahmar 4 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
8:12
raport 5 Gol Guigou
4×Kara 2×Cautioned
30.
17 stycznia 2011
18:30

Hiszpania
26:24

Niemcy
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Per Olesen, Lars Ejby Pedersen Dania
Widzów: 3247
Aguinagalde, García, Romero 5 Gol
7×Kara 1×Cautioned I połowa:
13:13
raport 4 Gol Gensheimer, Glandorf
9×Kara 3×Cautioned 2×Czerwona kartka
34.
17 stycznia 2011
20:30

Francja
41:17

Bahrajn
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Omar Al-Marzouqi, Mohammad Rashid Al-Nuaimi Zjednoczone Emiraty Arabskie
Widzów: 850
Joli 11 Gol
3×Kara 3×Cautioned I połowa:
23:10
raport 3 Gol Al Sayyad
2×Kara 1×Cautioned 1×Czerwona kartka
35.
17 stycznia 2011
20:45

Tunezja
23:27

Egipt
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Václav Horáček, Jiří Novotný Czechy
Widzów: 3247
Ayed 7 Gol
10×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
10:11
raport 10 Gol El Ahmar
5×Kara 3×Cautioned
43.
19 stycznia 2011
18:00

Bahrajn
21:28

Tunezja
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Carlos María Marina, Darío Leonel Minore Argentyna
Widzów: 950
Al Sayyad 6 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
12:15
raport 7 Gol Tej
5×Kara 4×Cautioned
45.
19 stycznia 2011
18:15

Niemcy
23:30

Francja
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Václav Horáček, Jiří Novotný Czechy
Widzów: 4148
Kraus 7 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
10:13
raport 5 Gol Accambray
2×Kara 3×Cautioned
47.
19 stycznia 2011
20:30

Hiszpania
31:18

Egipt
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Nenad Krstič, Peter Ljubič Słowenia
Widzów: 4148
Rocas 7 Gol
1×Kara 2×Cautioned I połowa:
14:9
raport 5 Gol Mamdouh
4×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
52.
20 stycznia 2011
18:00

Egipt
26:27

Bahrajn
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Mohsen Karbas-Chi, Majid Kolahdouzan Iran
Widzów: 750
Mabrouk 7 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
16:15
raport 9 Gol Al Sayyad
3×Kara 3×Cautioned
54.
20 stycznia 2011
18:30

Niemcy
36:26

Tunezja
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula Słowacja
Widzów: 3885
Hens 6 Gol
3×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:12
raport 6 Gol Megannem
2×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
59.
20 stycznia 2011
20:45

Francja
28:28

Hiszpania
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Per Olesen, Lars Ejby Pedersen Dania
Widzów: 3885
Guigou 6 Gol
4×Kara 4×Cautioned I połowa:
18:13
raport 7 Gol A. Entrerríos
4×Kara 3×Cautioned
Grupa B (Linköping, Norrköping) [edytuj]
Zespół M Z R P G + G - +/- Pkt
Islandia Islandia 5 5 0 0 157 119 38 10
Węgry Węgry 5 4 0 1 148 133 15 8
Norwegia Norwegia 5 3 0 2 139 136 3 6
Japonia Japonia 5 2 0 3 141 161 -20 4
Austria Austria 5 1 0 4 144 148 -4 2
Brazylia Brazylia 5 0 0 5 131 163 -32 0
2.
14 stycznia 2011
17:00

Islandia
32:26

Węgry
Himmelstalundshallen, Norrköping
Sędziowie: Óscar Raluy López, Ángel Luis Sabroso Ramírez Hiszpania
Widzów: 2753
Pálmarsson 8 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
14:11
raport 5 Gol Mocsai
5×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
7.
14 stycznia 2011
19:10

Norwegia
35:29

Japonia
Himmelstalundshallen, Norrköping
Sędziowie: Kacem Mezian, Othmane Si Bachir Algieria
Widzów: 2753
Myrhol 9 Gol
8×Kara 2×Cautioned I połowa:
18:13
raport 7 Gol Kadoyama
1×Kara 3×Cautioned
12.
14 stycznia 2011
21:30

Austria
34:24

Brazylia
Himmelstalundshallen, Norrköping
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Widzów: 2753
Wilczynski 9 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
17:13
raport 4 Gol Bortolini, Santos
2×Kara 3×Cautioned
14.
15 stycznia 2011
16:30

Węgry
26:23

Norwegia
Himmelstalundshallen, Norrköping
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Ilyés, G. Iváncsik, T. Iváncsik 5 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
14:16
raport 7 Gol Kjelling
4×Kara 3×Cautioned
16.
15 stycznia 2011
18:45

Japonia
33:30

Austria
Himmelstalundshallen, Norrköping
Sędziowie: Óscar Raluy López, Ángel Luis Sabroso Ramírez Hiszpania
Miyazaki 8 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
18:11
raport 8 Gol Szilágyi
2×Kara 3×Cautioned
18.
15 stycznia 2011
21:00

Brazylia
26:34

Islandia
Himmelstalundshallen, Norrköping
Sędziowie: Rickard Canbro, Mikael Claesson Szwecja
Widzów: 1600
Ribeiro 7 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
12:19
raport 11 Gol Sigurðsson
3×Kara 3×Cautioned
26.
17 stycznia 2011
17:00

Węgry
36:24

Brazylia
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Nenad Nikolić, Dušan Stojković Serbia
Harsányi 10 Gol
4×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
18:11
raport 8 Gol Bortolini
4×Kara 2×Cautioned
31.
17 stycznia 2011
19:10

Norwegia
33:27

Austria
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Rickard Canbro, Mikael Claesson Szwecja
Widzów: 2700
Tvedten 10 Gol
3×Kara 2×Cautioned I połowa:
16:11
raport 6 Gol Bozovic
3×Kara 3×Cautioned
36.
17 stycznia 2011
21:30

Islandia
36:22

Japonia
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Yalatima Nanga Couliabaly, Mamoudou Diabaté Wybrzeże Kości Słoniowej
Sigurðsson 9 Gol
7×Kara 3×Cautioned I połowa:
22:8
raport 5 Gol Kadoyama
2×Cautioned
38.
18 stycznia 2011
17:00

Japonia
24:28

Węgry
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Rickard Canbro, Mikael Claesson Szwecja
Widzów: 1800
Miyazaki 5 Gol
3×Cautioned I połowa:
8:13
raport 9 Gol G. Iváncsik
3×Kara 2×Cautioned
40.
18 stycznia 2011
19:10

Norwegia
26:25

Brazylia
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Yalatima Nanga Couliabaly, Mamoudou Diabaté Wybrzeże Kości Słoniowej
Widzów: 2717
Myrhol 7 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
13:12
raport 6 Gol Pacheco
5×Kara 3×Cautioned
42.
18 stycznia 2011
21:30

Austria
23:26

Islandia
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark, Romeo Mihai Ştefan Rumunia
Widzów: 2612
Weber 8 Gol
9×Kara 4×Cautioned 2×Czerwona kartka I połowa:
16:11
raport 7 Gol Petersson
5×Kara 3×Cautioned
50.
20 stycznia 2011
17:00

Brazylia
32:33

Japonia
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark, Romeo Mihai Ştefan Rumunia
Widzów: 4252
Teixeira 8 Gol
3×Kara 3×Cautioned I połowa:
12:13
raport 12 Gol Suematsu
3×Kara 2×Cautioned
55.
20 stycznia 2011
19:10

Islandia
29:22

Norwegia
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Rickard Canbro, Mikael Claesson Szwecja
Widzów: 5817
Guðjónsson 7 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
12:12
raport 7 Gol Tvedten
5×Kara 4×Cautioned
60.
20 stycznia 2011
21:30

Austria
30:32

Węgry
Cloetta Center, Linköping
Sędziowie: Nenad Nikolić, Dušan Stojković Serbia
Widzów: 2340
Szilágyi 7 Gol
3×Kara 2×Cautioned I połowa:
16:13
raport 5 Gol Császár, Törő
2×Kara 4×Cautioned
Grupa C (Malmö, Lund) [edytuj]
Zespół M Z R P G + G - +/- Pkt
Dania Dania 5 5 0 0 181 117 64 10
Chorwacja Chorwacja 5 3 1 1 148 109 39 7
Serbia Serbia 5 2 1 2 139 139 0 5
Rumunia Rumunia 5 2 0 3 132 123 9 4
Algieria Algieria 5 2 0 3 100 109 -9 4
Australia Australia 5 0 0 5 77 180 -103 0
4.
14 stycznia 2011
18:00

Chorwacja
27:21

Rumunia
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Nordine Lazaar, Laurent Reveret Francja
Widzów: 6643
Štrlek 8 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
11:13
raport 7 Gol Stamate
5×Kara 3×Cautioned
9.
14 stycznia 2011
20:15

Dania
47:12

Australia
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Carlos María Marina, Darío Leonel Minore Argentyna
Widzów: 6643
L. Christiansen 8 Gol
2×Kara 2×Cautioned I połowa:
21:8
raport 4 Gol Calvert
5×Kara 3×Cautioned
11.
14 stycznia 2011
20:45

Serbia
25:24

Algieria
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Omar Al-Marzouqi, Mohammad Rashid Al-Nuaimi Zjednoczone Emiraty Arabskie
Widzów: 1275
Vujin 6 Gol
3×Kara 4×Cautioned I połowa:
13:9
raport 7 Gol Berkous
2×Kara 4×Cautioned
21.
16 stycznia 2011
18:00

Australia
18:35

Serbia
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Mohsen Karbas-Chi, Majid Kolahdouzan Iran
Fletcher 5 Gol
6×Kara 3×Cautioned I połowa:
8:16
raport 7 Gol Vujin
7×Kara 3×Cautioned
23.
16 stycznia 2011
20:00

Algieria
15:26

Chorwacja
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Jesus Nilson Aires Menezes, Rogério Aparecido Pinto Brazylia
Widzów: 1943
Berkous, Boultif 4 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
11:11
raport 6 Gol Balić
6×Kara 3×Cautioned
24.
16 stycznia 2011
20:15

Rumunia
30:39

Dania
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula Słowacja
Florea 7 Gol
2×Kara 4×Cautioned I połowa:
16:17
raport 6 Gol L. Christiansen
4×Kara 3×Cautioned
27.
17 stycznia 2011
18:00

Rumunia
14:15

Algieria
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Kenneth Abrahamsen, Arne Kristiansen Norwegia
Widzów: 920
Ghionea 7 Gol
4×Kara 2×Cautioned I połowa:
10:8
raport 4 Gol Berkous, Boultif
5×Kara 2×Cautioned
28.
17 stycznia 2011
18:00

Chorwacja
42:15

Australia
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula Słowacja
Musa 8 Gol
1×Kara 1×Cautioned I połowa:
19:9
raport 3 Gol Calvert, Fletcher, Subotic
3×Kara 3×Cautioned
32.
17 stycznia 2011
20:15

Dania
35:27

Serbia
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Nordine Lazaar, Laurent Reveret Francja
Widzów: 8164
M. Hansen 11 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
16:14
raport 7 Gol Vujin
6×Kara 3×Cautioned
44.
19 stycznia 2011
18:00

Serbia
24:24

Chorwacja
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Kenneth Abrahamsen, Arne Kristiansen Norwegia
Widzów: 7269
Nikčević 7 Gol
4×Kara 4×Cautioned I połowa:
13:12
raport 8 Gol Vori
2×Kara 3×Cautioned
46.
19 stycznia 2011
20:15

Dania
26:19

Algieria
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Mohsen Karbas-Chi, Majid Kolahdouzan Iran
Widzów: 8830
L. S. Hanssen, M. Hanssen 5 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
16:9
raport 5 Gol Boultif
6×Kara 2×Cautioned
48.
19 stycznia 2011
20:30

Australia
14:29

Rumunia
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Jesus Nilson Aires Menezes, Rogério Aparecido Pinto Brazylia
Widzów: 800
Calvert 7 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
6:14
raport 5 Gol Florea
4×Kara 2×Cautioned
51.
20 stycznia 2011
18:00

Algieria
27:18

Australia
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Omar Al-Marzouqi, Mohammad Rashid Al-Nuaimi Zjednoczone Emiraty Arabskie
Widzów: 4960
Berkous, Ayat, Hamad 5 Gol
1×Kara 3×Cautioned I połowa:
12:11
raport 6 Gol Fletcher
2×Kara 2×Cautioned
56.
20 stycznia 2011
20:15

Chorwacja
29:34

Dania
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Nordine Lazaar, Laurent Reveret Francja
Widzów: 11307
Zrnić 8 Gol
4×Kara 4×Cautioned I połowa:
16:15
raport 10 Gol Søndergaard
3×Kara 3×Cautioned
58.
20 stycznia 2011
20:30

Serbia
28:38

Rumunia
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Nenad Krstič, Peter Ljubič Słowenia
Widzów: 860
Ilić 6 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
17:20
raport 9 Gol Stamate
2×Kara 2×Cautioned
Grupa D (Göteborg) [edytuj]
Zespół M Z R P G + G - +/- Pkt
Szwecja Szwecja 5 4 0 1 142 112 30 8
Polska Polska 5 4 0 1 143 123 20 8
Argentyna Argentyna 5 3 1 1 133 114 19 7
Korea Południowa Korea Południowa 5 2 1 2 137 128 9 5
Słowacja Słowacja 5 0 1 4 128 156 -28 1
Chile Chile 5 0 1 4 117 167 -50 1
1.
13 stycznia 2011
20:15

Szwecja
28:18

Chile
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Nenad Nikolić, Dušan Stojković Serbia
Widzów: 10368
Du Rietz 6 Gol
6×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:8
raport 4 Gol Emil Feuchtmann
2×Kara 3×Cautioned
6.
14 stycznia 2011
18:15

Korea Południowa
25:25

Argentyna
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark, Romeo Mihai Ştefan Rumunia
Widzów: 1733
Lee Jae Woo 9 Gol
6×Kara 3×Cautioned I połowa:
14:11
raport 6 Gol F. Fernandez
6×Kara 2×Cautioned
10.
14 stycznia 2011
20:15

Polska
35:33

Słowacja
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Gjorgji Nachevski, Slave Nikolov Macedonia
Widzów: 2486
Tłuczyński 7 Gol
6×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:17
raport 9 Gol Stranovský
3×Kara 4×Cautioned
13.
15 stycznia 2011
16:15

Chile
22:37

Korea Południowa
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Yalatima Nanga Couliabaly, Mamoudou Diabaté Wybrzeże Kości Słoniowej
Widzów: 7727
Emil Feuchtmann 8 Gol
5×Kara 2×Cautioned I połowa:
12:15
raport 9 Gol Yu Dong Geun
4×Kara 2×Cautioned
15.
15 stycznia 2011
18:15

Słowacja
22:38

Szwecja
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark, Romeo Mihai Ştefan Rumunia
Widzów: 11491
Kukučka 4 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
14:15
raport 8 Gol Ekberg
6×Kara 3×Cautioned
17.
15 stycznia 2011
20:15

Argentyna
23:24

Polska
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Nenad Nikolić, Dušan Stojković Serbia
Widzów: 7996
Simonet, Vieyra 6 Gol
6×Kara 4×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
6:11
raport 5 Gol Tłuczyński
8×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
25.
17 stycznia 2011
16:15

Słowacja
18:23

Argentyna
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Widzów: 3057
Valo, M. Straňovský, T. Straňovský 4 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
9:7
raport 9 Gol Fernández
3×Kara 2×Cautioned
29.
17 stycznia 2011
18:15

Polska
38:23

Chile
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Kacem Mezian, Othmane Si Bachir Algieria
Widzów: 5535
Jurasik, Tłuczyński 6 Gol
5×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
15:13
raport 6 Gol Feuchtmann, Muñoz
3×Kara 3×Cautioned
33.
17 stycznia 2011
20:15

Szwecja
30:24

Korea Południowa
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Gjorgji Nachevski, Slavco Nikolov Macedonia
Widzów: 8109
Källman 8 Gol
11×Kara 4×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
14:12
raport 7 Gol Yu Dong Geun
4×Kara 3×Cautioned
37.
18 stycznia 2011
16:15

Chile
29:29

Słowacja
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Gjorgji Nachevski, Slavco Nikolov Macedonia
Widzów: 3112
Emil Feuchtmann 11 Gol
4×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
15:12
raport 7 Gol Šulc
5×Kara 4×Cautioned
39.
18 stycznia 2011
18:15

Korea Południowa
20:25

Polska
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Widzów: 6001
Yu Dong Geun 5 Gol
3×Kara 2×Cautioned I połowa:
11:10
raport 5 Gol Tkaczyk, Jurecki B.
3×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
41.
18 stycznia 2011
20:15

Szwecja
22:27

Argentyna
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Óscar Raluy López, Ángel Luis Sabroso Ramírez Hiszpania
Widzów: 9044
Larholm 5 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
10:12
raport 6 Gol Pizarro
4×Kara 4×Cautioned
49.
20 stycznia 2011
16:15

Korea Południowa
31:26

Słowacja
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Óscar Raluy López, Ángel Luis Sabroso Ramírez Hiszpania
Widzów: 2922
Jeong, Lee 8 Gol
4×Kara 2×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
14:10
raport 9 Gol Antl
6×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
53.
20 stycznia 2011
18:15

Argentyna
35:25

Chile
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Kacem Mezian, Othmane Si Bachir Algieria
Widzów: 7760
Pizarro 9 Gol
8×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:13
raport 7 Gol Emil Perez
4×Kara 4×Cautioned 1×Czerwona kartka
57.
20 stycznia 2011
20:15

Polska
21:24

Szwecja
Scandinavium, Göteborg
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Widzów: 11606
M. Lijewski 6 Gol
4×Kara 2×Cautioned I połowa:
12:14
raport 5 Gol Larholm
5×Kara 3×Cautioned
Faza zasadnicza [edytuj]
Grupa 1 Grupa 2

Z grupy A:

* Francja Francja (6)
* Hiszpania Hiszpania (5)
* Niemcy Niemcy (4)

Z grupy B:

* Islandia Islandia (6)
* Węgry Węgry (3)
* Norwegia Norwegia (5)



Z grupy C:

* Dania Dania (5)
* Chorwacja Chorwacja (6)
* Serbia Serbia (4)

Z grupy D:

* Szwecja Szwecja (5)
* Polska Polska (6)
* Argentyna Argentyna (2)

W nawiasach podano koszyk z którego drużyna była losowana.
Grupa 1 (Jönköping) [edytuj]
Zespół M Z R P G + G - +/- Pkt
Francja 5 4 1 0 160 129 31 9
Hiszpania 5 4 1 0 148 127 21 9
Islandia 5 2 0 3 137 141 -4 4
Węgry 5 2 0 3 127 147 -20 4
Norwegia 5 1 0 4 133 143 -10 2
Niemcy 5 1 0 4 124 142 -18 2
61.
22 stycznia 2011
16:15

Hiszpania
32:27

Norwegia
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark, Romeo Mihai Ştefan Rumunia
Widzów: 5451
Romero 7 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:12
raport 8 Gol Myrhol
3×Kara 3×Cautioned
62.
22 stycznia 2011
18:30

Niemcy
27:24

Islandia
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Nenad Nikolić, Dušan Stojković Serbia
Widzów: 5670
Preiß, Sprenger 5 Gol
3×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:13
raport 7 Gol Petersson
2×Kara 4×Cautioned
63.
22 stycznia 2011
20:45

Francja
37:24

Węgry
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Nenad Krstič, Peter Ljubič Słowenia
Widzów: 2393
Karabatić 7 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
18:13
raport 7 Gol Mocsai
4×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
70.
24 stycznia 2011
16:00

Islandia
24:32

Hiszpania
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Nenad Krstič, Peter Ljubič Słowenia
Widzów: 3922
Petersson 5 Gol
7×Kara 3×Cautioned I połowa:
10:20
raport 6 Gol Gurbindo, Entrerrios
4×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
71.
24 stycznia 2011
20:30

Norwegia
26:31

Francja
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Jesus Nilson Aires Menezes, Rogério Aparecido Pinto Brazylia
Widzów: 3847
Hansen 8 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
14:17
raport 5 Gol Gille, Accambray, Abalo
1×Kara 2×Cautioned
72.
24 stycznia 2011
18:15

Węgry
27:25

Niemcy
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Per Olesen, Lars Ejby Pedersen Dania
Widzów: 3963
G Iváncsik, T Iváncsik, Perez 5 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
10:12
raport 5 Gol Glandorf
4×Kara 3×Cautioned
73.
25 stycznia 2011
16:15

Niemcy
25:35

Norwegia
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark, Romeo Mihai Ştefan Rumunia
Widzów: 4205
Kraus 6 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
13:17
raport 8 Gol Tvedten
6×Kara 3×Cautioned
74.
25 stycznia 2011
18:30

Hiszpania
30:24

Węgry
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Rickard Canbro, Mikael Claesson Szwecja
Widzów: 4236
Romero 9 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
13:13
raport 5 Gol Zubai
5×Kara 3×Cautioned
75.
25 stycznia 2011
20:45

Francja
34:28

Islandia
Kinnarps Arena, Jönköping
Sędziowie: Gjorgji Nachevski,Slavco Nikolov Macedonia
Widzów: 4258
Karabatić 7 Gol
3×Kara 3×Cautioned I połowa:
16:13
raport 6 Gol Petersson
5×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
Grupa 2 (Malmö, Lund) [edytuj]
Zespół M Z R P G + G - +/- Pkt
Dania 5 5 0 0 155 131 24 10
Szwecja 5 3 0 2 127 134 3 6
Chorwacja 5 2 1 2 142 129 13 5
Polska 5 2 0 3 123 129 -6 4
Serbia 5 1 1 3 127 139 -12 3
Argentyna 5 1 0 4 117 139 -22 2
64.
22 stycznia 2011
18:15

Chorwacja
36:18

Argentyna
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula Słowacja
Widzów: 1050
Zrnić, Buntić 7 Gol
6×Kara 3×Cautioned I połowa:
19:6
raport 5 Gol Simonet
1×Kara 2×Cautioned
65.
22 stycznia 2011
18:15

Serbia
24:28

Szwecja
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Kenneth Abrahamsen, Arne Kristiansen Norwegia
Widzów: 9213
Vujin 8 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
13:12
raport 6 Gol Ekberg, Du Rietz
4×Kara 3×Cautioned
66.
22 stycznia 2011
20:15

Dania
28:27

Polska
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Václav Horáček, Jiří Novotný Czechy
Widzów: 11140
Lindberg 6 Gol
2×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:9
raport 6 Gol Tłuczyński, Jurkiewicz
1×Kara 3×Cautioned
67.
23 stycznia 2011
18:15

Szwecja
29:25

Chorwacja
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Óscar Raluy López, Ángel Luis Sabroso Ramírez Hiszpania
Widzów: 9551
Doder 8 Gol
7×Kara 3×Cautioned I połowa:
14:12
raport 9 Gol Zrnić
4×Kara 3×Cautioned
68.
23 stycznia 2011
20:15

Argentyna
24:31

Dania
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Yalatima Nanga Couliabaly, Mamoudou Diabaté Wybrzeże Kości Słoniowej
Widzów: 10924
Ferro, Vidal, Carou 3 Gol
6×Kara 2×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
12:17
raport 7 Gol Hansen
5×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
69.
23 stycznia 2011
20:15

Polska
27:26

Serbia
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Nordine Lazaar, Laurent Reveret Francja
Widzów: 1730
Tłuczyński 10 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
10:11
raport 11 Gol Vujin
8×Kara 3×Cautioned
76.
25 stycznia 2011
20:15

Serbia
26:25

Argentyna
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Widzów: 1030
Vujin, Ilić 6 Gol
5×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
15:13
raport 5 Gol Fernández, Kogovsek
1×Kara 3×Cautioned
77.
25 stycznia 2011
18:15

Chorwacja
28:24

Polska
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula Słowacja
Widzów: 8900
Buntić 7 Gol
8×Kara 2×Cautioned I połowa:
13:11
raport 4 Gol Jaszka, Tłuczyński
3×Kara 3×Cautioned
78.
25 stycznia 2011
20:15

Dania
27:24

Szwecja
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Kenneth Abrahamsen, Arne Kristiansen Norwegia
Widzów: 11587
Christiansen 6 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
17:11
raport 5 Gol Du Rietz
3×Kara 3×Cautioned
Mecze o miejsca 21-24 (Malmö / Lund) [edytuj]
83.
22 stycznia 2011
20:30

Bahrajn
30:37

Brazylia
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Óscar Raluy López, Ángel Luis Sabroso Ramírez Hiszpania
Widzów: 550
Almaqabi 6 Gol
5×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:17
raport 6 Gol Chiuffa
3×Kara 4×Cautioned
84.
22 stycznia 2011
16:00

Australia
21:29

Chile
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Nordine Lazaar, Laurent Reveret Francja
Widzów: 1766
Parmenter 6 Gol
8×Kara 3×Cautioned I połowa:
6:17
raport 5 Gol Muñoz, Chavez
9×Kara 3×Cautioned
Mecze o miejsca 17-20 (Kristianstad) [edytuj]
80.
22 stycznia 2011
14:00

Tunezja
25:26

Austria
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Carlos María Marina, Darío Leonel Minore Argentyna
Alouini 6 Gol
1×Kara 3×Cautioned I połowa:
14:12
raport 6 Gol Weber
6×Kara 4×Cautioned
82.
22 stycznia 2011
16:30

Rumunia
33:38

Słowacja
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Yalatima Nanga Couliabaly, Mamoudou Diabaté Wybrzeże Kości Słoniowej
Widzów: 2490
Ghionea, Stamate 8 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
19:22
raport 7 Gol Kukučka, Straňovský
4×Kara 3×Cautioned
Mecze o miejsca 13-16 (Skövde) [edytuj]
79.
22 stycznia 2011
14:00

Egipt
34:28

Japonia
Arena Skövde, Skövde
Sędziowie: Jesus Nilson Aires Menezes, Rogério Aparecido Pinto Brazylia
Widzów: 1634
Mabrouk 8 Gol
4×Kara 4×Cautioned I połowa:
17:14
raport 7 Gol Suematsu
4×Kara 3×Cautioned
81.
22 stycznia 2011
16:30

Algieria
24:29

Korea Południowa
Arena Skövde, Skövde
Sędziowie: Mohsen Karbas-Chi, Majid Kolahdouzan Iran
Widzów: 1711
Labane, Hamad, Layadi, Daoud 4 Gol
1×Kara 4×Cautioned I połowa:
12:17
Pełen czas:
23:23
raport 8 Gol Yu Dong Geun
3×Kara 3×Cautioned
Faza finałowa [edytuj]
Mecz o 23. miejsce (Malmö) [edytuj]
88.
23 stycznia 2011
16:00

Australia
23:33

Bahrajn
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Widzów: 724
Blondell 6 Gol
3×Kara 2×Cautioned I połowa:
11:19
raport 7 Gol Merza, Husain Alsayyad
2×Cautioned
Mecz o 21. miejsce (Lund) [edytuj]
87.
23 stycznia 2011
18:00

Chile
18:28

Brazylia
Färs & Frosta Sparbank Arena, Lund
Sędziowie: Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula Słowacja
Widzów: 650
Perez 7 Gol
2×Kara 4×Cautioned I połowa:
11:13
raport 6 Gol Ribeiro
3×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka
Mecz o 19. miejsce (Kristianstad) [edytuj]
85.
23 stycznia 2011
14:00

Tunezja
29:30

Rumunia
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Kenneth Abrahamsen, Arne Kristiansen Norwegia
Hedoui 9 Gol
4×Kara 4×Cautioned I połowa:
14:17
raport 8 Gol Florea, Stamate
3×Kara 3×Cautioned
Mecz o 17. miejsce (Kristianstad) [edytuj]
86.
23 stycznia 2011
16:30

Austria
35:39

Słowacja
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Omar Al-Marzouqi, Mohammad Rashid Al-Nuaimi Zjednoczone Emiraty Arabskie
Widzów: 1546
Szilágyi 7 Gol
3×Kara 3×Cautioned I połowa:
18:19
raport 8 Gol Kopčo
1×Kara 3×Cautioned
Mecz o 15. miejsce (Skövde) [edytuj]
89.
24 stycznia 2011
18:00

Japonia
24:29

Algieria
Arena Skövde, Skövde
Sędziowie: Gjorgji Nachevski, Slavco Nikolov Macedonia
Widzów: 1510
Kaido 6 Gol
1×Kara 3×Cautioned I połowa:
13:13
raport 8 Gol Zouaoui
3×Kara 2×Cautioned
Mecz o 13. miejsce (Skövde) [edytuj]
90.
24 stycznia 2011
20:30

Egipt
23:26

Korea Południowa
Arena Skövde, Skövde
Sędziowie: Rickard Canbro, Mikael Claesson Szwecja
Widzów: 1525
Abdelwares 6 Gol
5×Kara 3×Cautioned 1×Czerwona kartka I połowa:
11:12
raport 7 Gol Park Jung Geu
4×Kara 3×Cautioned
Mecz o 11. miejsce (Kristianstad) [edytuj]
91.
27 stycznia 2011
18:00

Niemcy
40:35

Argentyna
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Rickard Canbro, Mikael Claesson Szwecja
Gensheimer, Glandorf 9 Gol
14×Kara 4×Cautioned 2×Czerwona kartka I połowa:
13:12
Pełen czas:
27:27
I dogrywka:
31:31
raport 7 Gol Simonet
8×Kara 4×Cautioned 1×Czerwona kartka
Mecz o 9. miejsce (Kristianstad) [edytuj]
92.
27 stycznia 2011
20:30

Norwegia
32:31

Serbia
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Omar Al-Marzouqi, Mohammad Rashid Al-Nuaimi Zjednoczone Emiraty Arabskie
Widzów: 2141
Tvedten 9 Gol
1×Kara 4×Cautioned I połowa:
14:16
Pełen czas:
29:29
raport 7 Gol Ilić
4×Kara 3×Cautioned
Mecz o 7. miejsce (Kristianstad) [edytuj]
95.
28 stycznia 2011
18:00

Węgry
31:28

Polska
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Nordine Lazaar, Laurent Reveret Francja
G. Iváncsik 11 Gol
7×Kara 3×Cautioned I połowa:
16:14
raport 6 Gol Jurecki
3×Kara 3×Cautioned
Mecz o 5. miejsce (Malmö) [edytuj]
96.
28 stycznia 2011
20:30

Islandia
33:34

Chorwacja
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark, Romeo Mihai Ştefan Rumunia
Widzów: 7436
Sigurðsson 10 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
16:14
raport 9 Gol Buntić
4×Kara 3×Cautioned
Półfinały (Kristianstad / Malmö) [edytuj]
Półfinały Finały


28 Stycznia – (Malmö)
Francja 29
Szwecja 26 30 Stycznia – (Malmö)
Francja 37
28 Stycznia – (Kristianstad) Dania 35
Dania 28
Hiszpania 24 30 Stycznia – (Malmö)
Szwecja 23
Hiszpania 24

Malmö
93.
28 stycznia 2011
18:00

Francja
29:26

Szwecja
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Lars Geipel, Marcus Helbig Niemcy
Widzów: 11477
Gille, Guigou 8 Gol
4×Kara 3×Cautioned I połowa:
15:12
raport 6 Gol Källman
4×Kara 4×Cautioned

Kristianstad
94.
28 stycznia 2011
20:30

Dania
28:24

Hiszpania
Kristianstad Arena, Kristianstad
Sędziowie: Václav Horáček, Jiří Novotný Czechy
Widzów: 4234
Hansen 9 Gol
2×Kara 4×Cautioned I połowa:
12:12
raport 6 Gol Cañellas
3×Kara 4×Cautioned
Mecz o 3. miejsce (Malmö) [edytuj]
97.
30 stycznia 2011
14:30

Szwecja
23:24

Hiszpania
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Nenad Krstič, Peter Ljubič Słowenia
Widzów: 12145
Källman 6 Gol
5×Kara 4×Cautioned I połowa:
11:11
raport 4 Gol Martinez, Akizu, Romero
4×Kara 2×Cautioned
Finał (Malmö) [edytuj]
98.
30 stycznia 2011
17:00

Francja
37:35

Dania
Malmö Arena, Malmö
Sędziowie: Óscar Raluy López, Ángel Luis Sabroso Ramírez Hiszpania
Widzów: 12462
Karabatić 10 Gol
4×Kara 4×Cautioned I połowa:
15:12
Pełen czas:
31:31
raport 10 Gol Hansen
5×Kara 4×Cautioned
ZWYCIĘZCA MŚ 2011

Flag of France.svg
Francja

CZWARTY TYTUŁ

Mój blog:

http://sportowedzieje.blogspot.com/



[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Copyright © 2018 ForumSportowe.net



Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis forumsportowe.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK