DARMOWE 20 PLN I BONUS 400 PLN FORTUNA
Fortuna
Specjalnie dla użytkowników naszego forum, bukmacher Fortuna daje darmowe 20 złotych do wykorzystania na pierwszy kupon w zakładach bukmacherskich. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu o wartości 400 złotych. Pamiętaj aby użyć kodu SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów!
20 PLN ZA DARMO I BONUS 1000 PLN W LV BET
LV BET
LV BET zakłady bukmacherskie daje dla nowych graczy darmowe 20 PLN na rozpoczęcie gry w zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z bonusu o wartość 1000 PLN. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN uprawniającego do odbioru bonusów.
20 PLN I BONUS 500 PLN W TOTOLOTKU
Totolotek
Bukmacher Totolotek na start daje dla nowych graczy całkowicie za darmo 20 złotych do wykorzystania na pierwszy dowolnie wybrany zakład. Ponadto można skorzystać też z bonusu powitalnego do 500 złotych. Przy rejestracji podaj kod promocyjny SPORTLIVE20PLN i już teraz skorzystaj z oferty!
Wysłany: Kupon bukmacherski - czym jest? jakie są rodzaje? Cytuj
Administrator
Kupon bukmacherski jest dowodem transakcji między graczem a firmą bukmacherską. Transakcja to w tym kontekście zakład na określony mecz, który typuje gracz z oferty bukmachera. Kupon to również dowód postawionych pieniędzy i ewentualnej kwoty wygranej jeżeli typy są wygrane. Jakie wyróżniamy kupony u bukmacherów? Jakie informacje znajdują się na nich i na co trzeba zwrócić uwagę?


Kupon tradycyjny


To kupon papierowy, który gracz otrzymuje obstawiając u bukmachera stacjonarnego. Jest on w formie wydruku, na którym znajdują się wszelkie informacje dotyczące zakładu z bukmacherem.


Kupon online


To nowoczesny sposób stawiania kuponu, który tworzony u bukmachera takiego jak STS czy ETOTO, gdzie możliwe jest typowanie zakładu online. Bardzo często inni najczęściej profesjonalni gracze udostępniają swoje kupony na takich stronach jak https://betdnia.pl czy też innych forach bukmacherskich, dzięki czemu początkujący gracz może dowiedzieć się co warto stawiać. Kupony te powiązane są z profilem (kontem) klienta utworzonym w danej firmie bukmacherskiej. Gracz ma prawo wglądu w archiwum swoich kuponów. Jest to bardzo wygodna forma typowania zakładów i ich przechowywania. Często też tworzona jest statystyka kuponów trafionych oraz nietrafionych a także ilość postawionych i wygranych środków pieniężnych.Co zawierają kupony bukmacherskie?


Każdy kupon zawiera podobne dane, do których zalicz się:


- Unikalne ID – numer który odróżnai kupony między sobą i pozwala na łatwe i przyjemne znalezienie ich w archiwum, a także identyfikację na potrzeby firmy bukmacherskiej i gracza.


- Data i godzina utworzenia danego kuponu – jest to ważna informacja na kuponie, gdy rozpatruje się ewentualne reklamacje zglaszane przez klienta


- Data i godzina wydarzenia – dokładny termin meczu pozwala dowiedzieć się do którego momentu możliwe jest zawarcie zakładu sportowego


- Nazwa zdarzenia / typu który klient stawia – pełna nazwa lub też dość często skrót dzięki któremu określa się rodzaj zakładu np. zwycięstwo jednej z ekip


- Kurs - wartość po jakiej dany mecz jest oferowany przez firmę bukmacheską


- Rodzaj kuponu – pojedynczy/akumulacyjny/systemowy itp.


- Wielkość stawki i potencjalnej wygranej[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Copyright © 2018 ForumSportowe.netHazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis forumsportowe.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK