DARMOWE 20 PLN I BONUS 400 PLN FORTUNA
Fortuna
Specjalnie dla użytkowników naszego forum, bukmacher Fortuna daje darmowe 20 złotych do wykorzystania na pierwszy kupon w zakładach bukmacherskich. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu o wartości 400 złotych. Pamiętaj aby użyć kodu SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów!
20 PLN ZA DARMO I BONUS 1000 PLN W LV BET
LV BET
LV BET zakłady bukmacherskie daje dla nowych graczy darmowe 20 PLN na rozpoczęcie gry w zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z bonusu o wartość 1000 PLN. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN uprawniającego do odbioru bonusów.
20 PLN I BONUS 500 PLN W TOTOLOTKU
Totolotek
Bukmacher Totolotek na start daje dla nowych graczy całkowicie za darmo 20 złotych do wykorzystania na pierwszy dowolnie wybrany zakład. Ponadto można skorzystać też z bonusu powitalnego do 500 złotych. Przy rejestracji podaj kod promocyjny SPORTLIVE20PLN i już teraz skorzystaj z oferty!
Wysłany: Przekazy z Nieba Cytuj
Nowy


WitamChociaż świadom jestem że wielu ciężko będzie w to uwierzyć poniżej zamieszczam namiar na przekazy z duchowej rzeczywistości-Nieba . Nie odrzucaj tego od razu z góry ale pomyśl że:

Przecież nie jest to żadna nowość.Noe zbudował Arke na bazie takich przekazów ,prorocy głosili słowo na bazie takich przekazów ,Księga Objawienia została napisana na bazie wizji przekazu danego z Nieba.I w nieskończoność można wymieniać takie przypadki chociażby wzięte z biblii.

Więc nie tylko jak wiele tysięcy lat temu jak w starym testamencie czy za czasów Jezusa lecz i dzisiaj.

I pomyśl dalej: Czy nie wydaje sie bezsensownym twierdzenie ,że poprzez wsze czasy od istnienia człowieka zawsze istniał Bóg duchowa rzeczywistość(Niebo) i istoty niebiańskie ,które dawały przekazy i nauki ludzkości aż nagle jakieś 2 tysiące lat temu znudziło im się to i zostawili ludzi na pastwe losu?

Nawet dla najbardziej zamkniętego ignoranta wydaje sie to kompletnym bezsensem czyż nie? Bóg zawsze był z ludźmi i nagle by mu sie to odmieniło?

Czy naprawde przekazy przestały być dawane czy może ci którzy mieli odwage iść wyżej w zrozumieniu i naukach duchowych i zgodnie z zaleceniem Jezusa "Krzyczeć prawde na dachach" o tych przekazach zostali zabijani i paleni na stosie poprzez katolickie służby reakcyjne i inkwizycje "w imie Boga"?

Czyż nie zostawali odrzucani i tepieni tak samo jak Jezusa tępili faryzeusze? Czyż nie gineli tak samo za prawde?

Cóż wiemy z historii że to fakt . Wiemy z historii także że bardzo długo nawet za samo posiadanie biblii i jej czytanie katolickie służby reakcyjne zabijały ludzi zanim po długim boju bezsilne sie poddały i biblia stała się powszechnie znaną księgą.


Cóż dzisiaj w końcu czasy się zmieniły.Mamy demokracje wolność słowa i już nie krzyczący prawde sa karani ale ich oprawcy.

Więc rozważ że przekazy były dawane ludzkości zawsze bo Bóg nigdy nie zostawił ludzi. Samo takie myślenie jest albo obrzydliwym kłamstwem albo naiwnym błędem.

I nauki przekazy z Nieba są dawane także dzisiaj nawet jeśli do tej pory o tym nie wiedziałeś. Poniższa strona jest po to aby ci o tym powiedzieć.


Byś otrzymał czystą żywą prawdę prosto od tych którzy doszli i naprawde wiedzą a nie od tych którzy tylko twierdzą ,że wiedzą chociaż są nawet jeśli nieświadomie ślepi. Bo jesli za nimi podążysz to wiesz że zbłądzisz. Czyz Jezus nie ostrzegał że jesli ślepy prowadzi ślepego to oboje w dół wpadną?

Nie pisze o brudach systemów chrześcijańskich by zniechęcić ale pisze prawde a prawdą historyczną jest że jest i było wiele zakłamania i błędów a ciemne moce wszędzie jak świat długi i szeroki próbują zabić prawdę lub ja osłabić i prawdą jest że każdy system duchowy na Ziemi jest zagrożony i może być pod ich wpływem.Do wielu wnikneły degenerując prawdę czasem nawet całkowicie zmieniając kierunek organizacji która poczatkowo rozwijała duchowość a potem zaczeła ja zabijać i ograniczać.


Więc prawda jest prawdą i są na Ziemi systemy religie na różnych poziomach duchowych zawierajace pewna doze prawdy i pewną doze kłamstwa ,pewną doze światła i pewną doze ciemności.

Lecz czyż nie ma wyższej drogi? Czy nie da sie lepiej może zamiast pewnego niedoskonałego mixu warto sięgnąć po czystą żywa prawdę duchowa na najwyższym dostępnym poziomie ? Gdzież taka znaleźć czyż nie w przekazach z samego Nieba?


A te przekazy były zawsze i nieprawdą jest że Bóg kiedykolwiek w pewnym momencie ich zaprzestał i zostawił ludzi .

Kto tak twierdzi JEST OBRZYDLIWYM KŁAMCĄ albo jesli w to wierzy ROBI OGROMNY BŁĄD.

BÓG NIGDY NIE ZOSTAWIŁ LUDZI.

PRAWDA JEST PRAWDĄ. I KONIEC OBRZYDLIWYCH KŁAMSTW W CELU KONTROLI.

"Co wam mówią w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia" - Jezus
"Co słyszycie na ucho, krzyczcie głośno na dachach" - Jezus
"Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło" - Jezus


Na stronie sa tez nauki innych istot i mam nadzieje że to cię nie zrazi.Pomyśl czyż nie warto chociaz to sprawdzić? Wiem że umysł kocha stabilność ,ale jak możesz wejsc wyżej jak możesz jak pisze Piotr w drugim liście wzrastać w duszy jeśli trzymasz się tylko tego samego i nie sięgniesz po więcej? Co jest ważniejsze komfort czy zbawienie?

Czyż Jezus w swoich czasach także nie nauczał czegoś troche różniącego sie od wtedy powszechnie przyjętego systemu wierzeń? I ludziom w tamtym okresie też ciężko było to przyjąć lecz mieli na tyle otwarte umysły że dali mu szanse by sprawdzic jego nauki.

Czyż św.Tomasz też nie był zszokowany i niewierzył gdy usłyszał o zmartwychwstaniu Jezusa? Jednak miał na tyle chęci sprawdzenia że obejrzał reke Jezusa.Może ty jak on znajdziesz choćby na tyle otwartości że sprawdzisz te przekazy?

Nie będe ci prał mózgu nie będe wmawiał nie będe kazał ci wierzyc w to czy tamto bo szanuje twoja wolność. Możesz wierzyć w co chcesz możesz to przyjąć albo odrzucić.Proszę cię tylko o to byś sprawdził byś dał temu szanse i wtedy zdecydował.

Czyż nie jest to tego warte? Czyż jeśli to naprawde przekazy z Nieba dawane DZISIAJ które ludzie przecież otrzymywali od tysiący lat to nie jest warto to chociaż sprawdzić?
Przekazy z Nieba:

www.wniebowstapieni.prv.pl

zapasowe kopie strony:
zamiast "vooa.pl" wstaw :
"za.pl"/"cba.pl"/"vooa.pl"/"phpnet.us"/"byethost17.com"/"freewebpages.org"

Uwaga część serwerów zasłania odnośniki ,wybierz najlepszy z kopii strony

"Wzrastajcie w duszy" - św.Piotr

Wysłany: Cytuj
Zawodnik drużyny


Jakoś to do mnie nie trafia :D[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Copyright © 2018 ForumSportowe.netHazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis forumsportowe.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK