DARMOWE 20 PLN I BONUS 400 PLN FORTUNA
Fortuna
Specjalnie dla użytkowników naszego forum, bukmacher Fortuna daje darmowe 20 złotych do wykorzystania na pierwszy kupon w zakładach bukmacherskich. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu o wartości 400 złotych. Pamiętaj aby użyć kodu SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów!
20 PLN ZA DARMO I BONUS 1000 PLN W LV BET
LV BET
LV BET zakłady bukmacherskie daje dla nowych graczy darmowe 20 PLN na rozpoczęcie gry w zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z bonusu o wartość 1000 PLN. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN uprawniającego do odbioru bonusów.
20 PLN I BONUS 500 PLN W TOTOLOTKU
Totolotek
Bukmacher Totolotek na start daje dla nowych graczy całkowicie za darmo 20 złotych do wykorzystania na pierwszy dowolnie wybrany zakład. Ponadto można skorzystać też z bonusu powitalnego do 500 złotych. Przy rejestracji podaj kod promocyjny SPORTLIVE20PLN i już teraz skorzystaj z oferty!
Wysłany: KSW 42: kto wystąpi na gali? Cytuj
AdministratorW tym roku pierwsza gala federacji KSW zaplanowana została na 3. marca 2018 w Łodzi - w Atlas Arenie Federacja mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI powraca do Łodzi po niespełna pięciu latach i zapewne będzie to wyjątkowa gala z udziałem najsilniejszych gwiazd SZTUK WALKI w Europie. W sumie zaplanowanych zostało 9 bitew a w trzech spośród nich stawką będzie mistrzowski pas. Do największych zawodników którzy wystąpią na gali KSW 42 zaliczyć trzeba między innymi Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego, Michała Materlę oraz Mameda Khalidova.

Na gali KSW w systemie PPV KSW TV dostępnych będzie kilka bardzo interesujących walk. W konfrontacji wieczoru dane będzie zobaczyć dwóch czempionów różnych kategorii wagowych - Mamed Chalidow walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Bitwa zaplanowana została na wyznaczonym zakresie wagowym natomiast stawką rywalizacji nie będzie pas mistrza a konfrontacja trwać będzie 3 rundy po pięć minut. Khalidov to gwiazda mieszanych sztuk walki w Kraju ale także najbardziej charakterystyczny wojownik KSW. Zawodnik mma trenujący w Olsztynie znajduje się obecnie w cudownej formie a także może pochwalić się wspaniałą serią zwycięstw. 5 ostatnich konfrontacji w mma Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a gwiazdor ze Szczecina zaliczył w tych walkach komplet zwycięstw a za każdym razem imponuje faktycznie wysoką kondycją i predyspozycją na wielu płaszczyznach konfrontacji.

W jednym z pojedynków głównej gali KSW 42 obejrzymy Michała Materlę, który po dużej pauzie powrócił do konfrontacji na KSW w Dublinie - stolicy irlandii. Na nadchodzącym widowisku gigantyczny gwiazdor stanie przed drugą okazją by okazać się miłośnikom MMA i powrócić do konkurencji o pas. Po klęsce z Mamedem Khalidovem w 2015 r, Materla stoczył trzy walki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale także Paulo Thiago. Wszystkie 3 starcia zakończyły się pewnymi zwycięstwami – 2 poprzez TKO i jedno przez KO.

Mateusz Gamrot to kolejny wielki gwiazdor który po raz kolejny będzie bronić pasa mistrza. 2 poprzednie walki „Gamera” to niesamowite walki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Stadionie Narodowym skończył się wygraną po trzech rundach a na KSW w Dublinie - stolicy irlandii konfrontacja została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowe nieregulaminowego posunięcia przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa ale również włożenie palca w oko) po którym główny sędzia nie zezwolił na realizowanie pojedynku. Tym razem gwiazdor z Poznania z pewnością będzie potrzebował przeprowadzić kolejną walkę na swoją korzyść.

Na pewno wszystkich kibiców SZTUK WALKI ucieszy fakt, iż ponownie dane będzie zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, który części kibicom w ostatnich latach kojarzy się tylko z komentowaniem transmisji gal KSW. Popularny "Juras" wrócił do klatki MMA na gali na Stadionie Narodowym. Teraz stanie przed ogromną szansą na kolejny tryumf z niebywale profesjonalnym oponentem.

Na hitowej gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w telewizji i internecie w systemie KSW PPV – dowiedz się jak wykupić ppv, zaplanowano jeszcze starcie o pas w kategorii kobiet. Sympatyków MIXED MARTIAL ARTS zapewne ucieszy dodatkowo fakt że na gali w Łodzi dane będzie zobaczyć interesującą Ariane Lipski, jaka zawsze gdy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI imponuje swoją dyspozycją i sposobem rozwiązywania pojedynków. Lipski jest aktualną mistrzynią a kibice KSW kochają ją nie tylko za to jak walczy, a także jak wygląda.

W sumie na hitowej gali KSW 42 w Łodzi zaplanowano 9 walk, a pełna aktualna karta konfrontacji przedstawia się następująco:

Pełna karta walk KSW 42
Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Michał Materla - Scott Askham
Mateusz Gamrot - Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski - TBA
Łukasz Jurkowski - Martin Zawada
Marcin Wójcik - Chris Fields
Filip Wolański - Bartłomiej Kopera
TBA - TBA
Karolina Owczarz - Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

Wysłany: Cytuj
Zawodnik drużyny


Khalidov jednak walczy? Miał się przecież gdzies przenosić. Ciekawe też co z "celebrytami", czy jacyś będą tym razem ;P[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Copyright © 2018 ForumSportowe.netHazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis forumsportowe.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK