DARMOWE 20 PLN I BONUS 400 PLN FORTUNA
Fortuna
Specjalnie dla użytkowników naszego forum, bukmacher Fortuna daje darmowe 20 złotych do wykorzystania na pierwszy kupon w zakładach bukmacherskich. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu o wartości 400 złotych. Pamiętaj aby użyć kodu SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów!
20 PLN ZA DARMO I BONUS 1000 PLN W LV BET
LV BET
LV BET zakłady bukmacherskie daje dla nowych graczy darmowe 20 PLN na rozpoczęcie gry w zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z bonusu o wartość 1000 PLN. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN uprawniającego do odbioru bonusów.
20 PLN I BONUS 500 PLN W TOTOLOTKU
Totolotek
Bukmacher Totolotek na start daje dla nowych graczy całkowicie za darmo 20 złotych do wykorzystania na pierwszy dowolnie wybrany zakład. Ponadto można skorzystać też z bonusu powitalnego do 500 złotych. Przy rejestracji podaj kod promocyjny SPORTLIVE20PLN i już teraz skorzystaj z oferty!
Wysłany: Jeździcie na nartach? Cytuj
Nowy

Od zawsze uwielbiałam narciarstwo zarówno alpejskie jak i skoki narciarskie. Szczególnie bardzo gorąco kibicuję naszej kadrze skoczków :) Sama jeżdżę na nartach rekreacyjnie. A Wy? Czy są wśród nas miłośnicy nart? :)

Wysłany: narty Cytuj
Nowy

Ja jestem :D Na nartach śmigam dopiero od 4 lat. Najczęściej po polskich górach. W tym sezonie po raz pierwszy wybieram się na narty we Włoszech. Mam nadzieję, że wyjazd będzie udany ^^

Wysłany: Cytuj
Grzeje ławę

Ja też jeżdżę bardzo długo, praktycznie od dziecka, bo miałem dziadków w okolicy Zakopanego.
W tym roku planuję nawet zrobić kurs na instruktora jazdy na nartach http://www.sportowepodhal...s=tekst&id=8850 - bo mam zawsze wolne ferie w pracy. No i ten czas mógłbym spędzić w rodzinnych stronach- dorabiając.

Nowy

To świetnie :D W takim razie liczę że poradzicie mi gdzie wybrać się na narty. Chciałabym z paczka znajomych wybrać się na kilka dni na narty poza granice naszego kraju. Zastanawiamy się pomiędzy Livigno a Madonna di Campiglio. Czy ktoś z Was tam był? Jak wrażenia? No i ostania kwestia. W związku z tym że ma być to nasz pierwszy wyjazd zagraniczny w góry to chcielibyśmy skorzystać z ofert jakiegoś biura. Czy możecie coś doradzić? Tyle tego że nie wiemy na co się zdecydować :/

Nowy

Właśnie jestem świeżo po powrocie z włoskiego Livigno i to miejsce mogę Ci jak najbardziej polecić. Trasy bardzo zróżnicowane, brak kolejek na stoku, słoneczna pogoda, po prostu idealnie :crazy: Ceny w knajpach i ceny kwater porównywalne z innymi ośrodkami. Ja byłem tam z biurem Jafi Sport więc było nieco taniej :)

Nowy

A mogę zapytać o koszty takiego wyjazdu? Jesteśmy już co prawda zdecydowanie i pytam z czystej ciekawości ;)

Nowy

Koszt wynosił 1500 zł za osobę. Cena oczywiście zawierała nocleg w apartamencie, karnet narciarski, ubezpieczenie i opiekę rezydenta. Dodatkowo więc należało doliczyć koszt wyżywienia oraz dojazdu.

Trzeci skład

motocykle są wszędzie

Kiedyś za młodu jeździłem ale to z PTTK. Bardzo dawno temu ale miło to wspominam.

Nowy

Czyli wcale nie tak drogo jak myślałam.

Grzeje ławę

Wypad na narty nie jest wcale taki drogi. Trzeba odpowiednio przemyśleć tą kwestię. Oczywiście trzeba zainwestować w podstawowy sprzęt czyli buty narciarskie Lange ze http://www.starsport.com.pl/, bo bez dobrych butów się nie obejdzie. Są to buty najwyżej jakości, wygodne i oczywiście są uniwersalne. Można je kupić za bardzo przystępną cenę.

Zawodnik drużyny

Ja czasami jeżdżę, ale nie mam zbyt wielu okazji do tego.
Jeżeli jestem w górach w pobliżu stoku to nie omieszkam spędzić tam kilku godzin :)

[]

Copyright © 2018 ForumSportowe.net

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis forumsportowe.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.