DARMOWE 20 PLN I BONUS 400 PLN FORTUNA
Fortuna
Specjalnie dla użytkowników naszego forum, bukmacher Fortuna daje darmowe 20 złotych do wykorzystania na pierwszy kupon w zakładach bukmacherskich. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu o wartości 400 złotych. Pamiętaj aby użyć kodu SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów!
20 PLN ZA DARMO I BONUS 1000 PLN W LV BET
LV BET
LV BET zakłady bukmacherskie daje dla nowych graczy darmowe 20 PLN na rozpoczęcie gry w zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z bonusu o wartość 1000 PLN. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN uprawniającego do odbioru bonusów.
20 PLN I BONUS 500 PLN W TOTOLOTKU
Totolotek
Bukmacher Totolotek na start daje dla nowych graczy całkowicie za darmo 20 złotych do wykorzystania na pierwszy dowolnie wybrany zakład. Ponadto można skorzystać też z bonusu powitalnego do 500 złotych. Przy rejestracji podaj kod promocyjny SPORTLIVE20PLN i już teraz skorzystaj z oferty!
Wysłany: Cytuj
Trzeci skład

No jestem pod wrazeniem, tez wrocilem i musze powiedziec ze forum zmienilo sie na +
Czasami sie denerwuje a czasami jest fajnie gdy sie nudze a po dniu mam 100+ nieprzeczytanych wiadomosci, wiec tu nie mozna sie nudzic :D

Junior Admin

Potrzebny do życia

Niedlugo bedzie tak, a moze juz teraz tak jest, ze to forum bedzie tak jak napisal w tresci ubka zooki:

CytatNajlepsze forum w sieci -> forumsportowe.net
Ja uwazam ze to forum jest najlepsze od dawna, ale chodzi o te uniq wejscia userow, i rankingi...

W piłce nożnej wszystko jest możliwe...

VIP

W googlach pod hasłem: "Forum Sportowe" mamy pierwsze miejsce. :D

Drugi Skład

GF napisał/a:W goglach pod hasłem: "Forum Sportowe" mamy pierwsze miejsce. :D

Tak właśnie tak tu trafiłem klikłem na pierwsze i mówię: "Ale fajne forum"

http://f1forum.formula1.pl

Zawodnik drużyny

Kto tak zajebiście wypozycjonował to forum???
Ja też tak tu wpadłem...

Zapraszam na
www.agmart.com.pl
http://allegro.pl/show_us...php?uid=3981007

Junior Admin

Potrzebny do życia

I bardzo mi się to podoba - jesteśmy na pierwszej pozycji...
No właśnie ja nie wiem na czym to polega, że ktoś jest na któreś pozycji. Ktoś to wytłumaczy?

W piłce nożnej wszystko jest możliwe...

Moderator

mati123 napisał/a:Kto tak zajebiście wypozycjonował to forum???

To efekt mojej pracy, jak jeszcze byłem tu Adminem.

VIP

i nie dużej konkurencji :D cóż trzeba przyznać zę mało jest takich for jak to.

Bo najlepszy w świecie jest nasz gorzowski AZS!!!!
Dumni po zwycięztwie wiernni po porażce.
Gość zapraszamy do udzielania się na forum

Zawodnik drużyny

Uwierz mi, że takowych for jest sporo, ale głównie tam większy nacisk kładzie sie na kopaną. Inne działu typu lekkoatletyka nie mają konkretnej pozycji tylko ogólnie są w sportach, a to forum wg mnie jest fajne, ale za dużo jest tu różnych kategorii, a i tak w więszkości nikt nie pisze.

VIP

wybacz ale for muzycznych czy filmowcyh jest znacznie więcej.

Bo najlepszy w świecie jest nasz gorzowski AZS!!!!
Dumni po zwycięztwie wiernni po porażce.
Gość zapraszamy do udzielania się na forum

Moderator

Lelinho ma całkowitą rację - jest forum piłkarskie, siatkarskie czy F1, a takiego jak nasze nie ma. Poza tym, fora ogólnotematyczne, których w necie jest masa, mają działy sportowe...

Trzeci skład

Pasowało by to forym trochę rozkręcić.

http://www.isuplementy.pl/antyoksydanty-c-2.html

Zawodnik drużyny

Dlaczego nie ma działu o Euro 2016, ale jest o 2008?

[]

Copyright © 2018 ForumSportowe.net

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis forumsportowe.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.